Prodej stavebního pozemku, 2529 m², Čeladná, okr. Frýdek-Místek, Ev.č.: 00548

Popis

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek, v malebném koutku přírody, který je svou polohou skvěle dostupným satelitem okolních obcí a měst. Jestliže máte spadeno na koupi místa pro výstavbu rodinného domu, které naplní Vaše představy venkovského bydlení, pak "jste v cíli"...

Budoucí stavbu lze připojit k odběru elektrické energie, plyn a na vodovodní řad. Pozemek dělí s asfaltovou komunikací soukromý pozemek, ke kterému je předjednán pro budoucího majitele přístup se zápisem do KN o věcném břemeni jízdy a chůze, jako podmínka ke kupní smlouvě.

Zastavitelnost celkové plochy pozemku je 10%.

Čeladná je malá rozvíjející se obec s velkým potenciálem. Disponuje golfovými hřišti s fantastickou atmosférou, moderním zázemím nákupních středisek, hotelů, apartmánového zázemí a max. občanskou vybaveností, je zde základní a mateřská škola, knihovna, zdravotní středisko, lékárna, několik sportovišť, nákupní středisko, večerky, čerpací stanice, cukrárna, ranč a několik restaurací. Obec má dobrou dopravní dostupnost prostřednictvím autobusových linek.

Pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Aneta Pečenková

kontaktujte makléře

Aneta Pečenková

+420 732 438 378

[email protected]

3 760 000 Kčvčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaČeladná
OkresFrýdek-Místek
Plocha pozemku2.529 m²
ZástavbaObytná

Soubory ke stažení