Pronájem bytu 2+1 s balkonem, 50 m², ul. Jubilejní, Ostrava - Hrabůvka, Ev.č.: 00368

Popis

Nabízíme Vám byt s dispozicí 2+1, po rekonstrukci, s balkonem o celkové výměře 50 m2, v osobním vlastnictví, který se nachází na ulici Jubilejní, v Ostravě Hrabůvce.

Byt je ve 3 nadzemním podlaží, v domě o 3NP, který prošel revitalizací. Byt procházel postupnou rekonstrukcí v roce 2014 a 2021, jejímž výsledkem je nová kuchyně, koupelna, sádrokartonový podhled s LED svícením v předsíni a koupelně, včetně nových el. rozvodů. Kuchyňská linka je opatřena plynovým sporákem s elektrickou troubou. K dispozici je nábytková sestava obývacího pokoje. Krytina podlahy je kombinace parket a lina. Součástí je sklep a k dispozici je kočárkárna.

Lokalita je dnes již považována za historickou část, jejíž údržba je ve správě města Ostravy-Hrabůvky zcela oprávněně, o čemž vypovídají jak budovy, tak i okolní zeleň. Výsledkem je stále se zvyšující zájem o bydlení v těchto místech. Pokrytí denních potřeb jako jsou služby MŠ, ZŠ, restaurací, drobných obchůdků až po velká obchodní centra nebo kulturní zařízení a doprava, která je doslova nadosah, je po dlouholetých zkušenostech samozřejmostí.

Nájem 9 800 Kč.
Jistota/kauce 9 800 Kč.
Odměna makléři 9 800 Kč.

Zálohy na SUV, TUV, teplo, el. energi a plyn hradí nájemce zvlášť. S možností využít příspěvky na bydlení Vám rádi pomůžeme.

Byt je volný ihned.

Jestliže Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Bc. Roman Brettschneider

kontaktujte makléře

Bc. Roman Brettschneider

+420 606 261 963

[email protected]

pronajato+ zálohy na služby ( odběr el. a plynu bude přihlášen u dodavatale na nájemce ), včetně poplatků, včetně právního servisu
KategorieByty 2+1
LokalitaJubilejní 614/85, Ostrava - Hrabůvka
OkresOstrava-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná50 m²
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytná
C (43,1 kWh/m2 za rok)
ZařízenýČástečně
Výtahne
Lodžieano
Sklepano
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Soubory ke stažení