Prodej výrobních a skladovacích prostor, 1085 m2, ul. Na Valše, Ostrava Přívoz, Ev.č.: 00357

Popis

Nabízíme Vám objekt zavedeného truhlářství s možností využití i pro další, jiné účely. Jde o soubor staveb, využívaných jako kanceláře, dílny a sklady, s příjezdovou cestou napojenou na obecní komunikaci. Komplex je umístěn v lokalitě se zaměřením na komerční využití.

Hlavní budova s č.p.
Prostory 1. NP: 4 x dílna o celkové ploše 196 m2 ( 65 m2 + 48 m2 + 28 m2 + 55 m2 ), přičemž dílna o 28 m2 je používána jako lakovna. Dále šatna a kuchyň, dvě kanceláře 16 m2 a 11 m2, dva sprchovací kouty a samostatné WC. V zadní části, za kancelářemi se nachází obytný prostor o 23 m2, využitelný jako místnost pro odpočinek ( ložnice ) nebo další kancelář. Podúrovňově je zabudován vinný sklípek o 15m2, se samostatným vchodem.

Prostory 2. NP: Atypický byt o 125 m2 a půdní prostory o výměře 120 m2. V bytovém prostoru je nová kuchyň, bar. posezení, samostatná šatna a komora ( spíž ), koupelna s vanou a přípravou pro sprchovací kout, WC, krb a příprava dokončení ložnice, ke které vedou nové schody. Design broušených původních trámů podrkovní konstrukce dává bytu zcela nový nádech ... Technické doplňky, jako je LED podsvícení kuchyně, stropu nebo značkové komponenty jen podtrhují snahu majitelů dělat vše pro to, aby se i další generace cítila v tomto prostředí skvěle. Vestavbou nové bytové jednotky byla výrazně změněna využitelnost celého objektu a dala vzniknout komplexnímu firemnímu zázemí.

Sklady
1. Sklad č. 1: Ocelová konstrukce s oplechováním pláště i střechy o výměře 68 m2, slouží jako prostor pro uskladnění nadměrně objemného materiálu, nákladního automobilu. V části stavby je kotec pro psa.
2. Sklad č. 2: Zděná stavba a ocelová konstrukce s plechovým opláštěním, vše jako součást podélné stavby o celkové výměře 183 m2 ( 70 m2 + 35 m2 + 82 m2 ). Sloužící alternativně jako dílna ( vytápěná ) a sklady.
3. Sklad č. 3: Zděná stavba o výměře 135 m2. Sloužící jako sklad.

Celý objet je napojen na dodávku el. ( 230V/400V ), vody, plynu a je připojen na obecní splaškovou kanalizaci. Vytápění kotlem na tuhá paliva s rozvodem do topných těles. Ohřev vody zajištěn bojlerem. Do areálu je možný vjezd a pohyb vozidel do 3,5 t. Snadný a plynulý pohyb vozidel zajišťuje možnost průjezdu kolem hlavní budovy nazpět k bráně. V objektu je dlážděná plocha určena k parkování 4 os. vozidel. Pro zákazníky je vyhrazené parkoviště před branou. Před hlavní budovou, v areálu, se nachází zahradní posezení s krbem.

Obráběcí stroje, skříně, pracovní stoly, kancelářské vybavení, pomůcky a nábytek jsou součástí nabídky. Po domluvě lze odvézt.

Pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Bc. Roman Brettschneider

kontaktujte makléře

Bc. Roman Brettschneider

+420 606 261 963

[email protected]

rezervovánovčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieVýroba
LokalitaNa Valše 48/11, Ostrava - Přívoz
OkresOstrava-město
Plocha užitná900 m²
Plocha pozemku2.637 m²
Plocha zastavěná1.085 m²
Plocha kanceláří27 m²
Plocha skladů386 m²
Plocha dílen196 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuRušná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
Půdní vestavbaano
ZařízenýAno
Bezbariérovýano
Míst k parkování4
ParkováníAno
Výtahne
Počet kanceláří2
Počet volných kanceláří2
Počet domů1
Počet objektů4
KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová, Neupravená
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové, Lokální tuhá paliva