Prodej hotelu, 3000 m2, Visla, Polsko, Ev.č.: 00538

Popis

Nabízíme Vám k prodeji hotel WISŁA MOUNTAIN SPA, který se nachází ve městě Wisła, v Polsku, v oblasti s dynamicky se rozvíjejícími službami cestovního ruchu a rychlým nástupem výstavby ubytovacích zařízení na přelomu milénia.

Objekt je využívaný pro své ideální, výchozí umístění v údolí Slezských Beskyd, odkud je kousek do lyžařských areálů, parku Jonidlo, kajak bazénu, na tenisové kurty, tratě pro běžky, skokanské můstky Malinka, na kterých se každoročně koná světový pohár ve skoku na lyžích a mnoho dalších. Hotel je v centru dění všech sportovních a odpočinkových aktivit, zároveň významným poskytovatelem ubytování v dostatečné kapacitě pro vzdálenější sportovní areály, kde schází hotely tohoto typu.

Nemovitost z roku 2000 byla postupně modernizována dílčími úpravami. Nyní je využívána plocha 3000 m2, z dostupných 4000 m2. Vypracován je stavební projekt k realizaci dalších pokojů. Plánovaná část rozšíření kapacity o dalších 1000 m2 je rozestavěna. Po dokončení bude mít hotel celkovou využitelnou plochu 5000 m2 a je možné dále v ní pokračovat s případnými změnami.

Aktuálně:
Počet pokojů 27
Počet lůžek 70
Počet parkovacích míst 30
K dispozici recepce, restaurace s kuchyní, klub s tanečním parketem, samostatné salónky, stylové jídelny, dvě konferenční místnosti o 60 m2 a 200 m2, dále haly, SPA, relaxační místnosti v jednotlivých patrech, jacuzzi, skladovací prostory, nástrojárna nebo kancelář.

Město Wisła se nachází v jižní části Slezského vojvodství a její lokalizace jej předurčuje k výjimečnému zastoupení významného turistického místa, kde je skvělá dostupnost po nově vyhotovených silnicích s napojením na dálnici a také díky vlakové železnici, která příjemně a prakticky doplňuje způsob dopravy.

Pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Bc. Roman Brettschneider

kontaktujte makléře

Bc. Roman Brettschneider

+420 606 261 963

[email protected]

56 000 000 Kčcena k jednání
KategorieUbytování
Lokalitaul. Wyzwolenia, Wisła, Polsko
Plocha užitná3.000 m²
Počet podlaží5
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
Rok výstavby2000
G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Míst k parkování30
ParkováníAno
Počet objektů1
Počet lůžek70
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Soubory ke stažení