Prodej rodinného domu 8+2, 262 m², Ostrava - Nová Bělá, Ev.č.: 00053

Popis

Nabízíme Vám ke koupi prostorný rodinný dům s garáží, zahradou o výměře 535 m2, parkovací plochou na pozemku, ve vyhledávané lokalitě.

Dvoupodlažní cihlový dům o dispozici 8+2 je podsklepený, v každém podlaží vybaven koupelnou a samostatnou toaletou. Vstup do domu je chráněn zádveřím, využívaného také jako síň. První podlaží disponuje 4 pokoji s kuchyní. Druhé podlaží, které je propojeno masívními schody, nabízí taktéž 4 místnosti a kuchyň.

Nemovitost byla upravena nástavbou 2. nadzemního podlaží v roce 1978. Dispozice rodinného domu, veškeré vybavení a technické prostředky jsou původní, určené k rekonstrukci a výměně.

Dům je v dobrém technickém stavu, opatřen z velké části kastlíkovými okny, doplněn plastovými. Střecha - střešní krytina vyměněna a pravidelně ošetřována. Podlahy v obou podlažích jsou lité - betonové, v přízemí převážně dřevěné, pokryté parketami v kombinaci s linem. Vytápění lokální s rozvody do topných těles.

V blízkosti ( do 100 m ) je základní škola s docházkou do 1. až 5. třídy. Mateřská škola je vzdálená 800 m od domu. Autobusová zastávky je 3 min chůzí, odkud se jede BUS č. 55 směr Hrabůvka poliklinika nebo Výškovice. Čerpací stanice, restaurace, potraviny do 500 m. Obchodní centrum Tesco, Makro nebo CTP Park 3 km.

Pro informace nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Bc. Roman Brettschneider

kontaktujte makléře

Bc. Roman Brettschneider

+420 606 261 963

[email protected]

prodánovčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaMitrovická, Ostrava - Nová Bělá
OkresOstrava-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná262 m²
Plocha pozemku851 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Sklepano
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické