Prodej rodinných domů, Čeladná, Ev.č.: 00330

Popis

Nabízíme k prodeji nové moderní domy ve vyjímečné lokalitě Čeladná, v nádherné krajině Beskyd, plné energie, poskytující prostor pro odpočinek i spoustu možností aktivního trávení času. Naplno si vychutnáte klid tohoto místa a doslova propadnete atmosféře kultivovaného golfového prostředí dokonale navazujícího na přírodní scenérie.

Promyšlený design uchvátí svými prostory, terasami a výhledem do krásného zeleného golfového hřiště, Jednoho z nejvyhledávanějších, které navštěvují nejznámější milovníci golfových holí.

Reprezentativní bydlení LUXUSNÍCH 21 RODINNÝCH DOMŮ, kde každý dům ponese svou známku osobitosti.

Jedná se o dvoupodlažní kompaktní domy. Dva domy samostatně stojící. Dva dvoudomy v bloku a pět trojdomů. Dispozice všech domů je 4+kk, dvě koupelny s toaletou, technická místnost, komora, balkon, terasa, zahrada a kryté parkovací místo.

Koncept technologického řešení splňuje parametry chytrého domu s umělou inteligencí. Kromě zajištění komfortu je dosahováno výrazného snížení nákladů za energie díky unikátnímu software.

Dnes už tradičně lze využít i okolní lyžařské svahy a po poznání zatoužíte i jako turisté při procházkách nebo zdolávání Lysé hory. V okolí můžete navštívit spousty luxusních hotelů, kde jejich součástí je kvalitní wellness a restaurace na vysoké gastronomické úrovni.

Výstavba domů již byla zahájena, ceny začínají od 7 820 000 Kč do 10 890 000 Kč a plánovaný rok dokončení je 2021.

Pro více informací nebo prohlídku nás neváhejte kdykoliv kontakotvat,

Bc. Roman Brettschneider

kontaktujte makléře

Bc. Roman Brettschneider

+420 606 261 963

[email protected]

info v RK
KategorieRodinné domy
LokalitaČeladná 20
OkresFrýdek-Místek
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná110 m²
Plocha pozemku400 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaMontovaná
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
G (PENB nedodán)
Terasaano
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V