Prodej stavebního pozemku, 964 m², ul. Junácká, Ostrava - Stará Bělá, Ev.č.: 00607

Popis

Mám pro Vás ke koupi stavební pozemek o celkové výměře 964 m2 v klidné lokalitě Ostravy, konkrétně v městské části Stará Bělá na ulici Junácká.

Územní plán zahrnuje tuto plochu pro budoucí výstavbu rodinných domů, je k dispozici nově zbudovaná splašková kanalizace, vodovod, dokončují se přípojky elektřiny a k plynu je možné se připojit ve vzdálenosti za silnicí. Zastavět pozemek lze z 30 %, což majiteli dává svobodu při projektování nového bydlení. Přístup k parcele je ošetřen služebností cesty, stezky a průhonu. Realizace asfaltového povrchu, hrazena mimo kupní cenu, je v plánu na přelomu roku 2024.

Z hromadné dopravy je poblíž zhruba 5 minut pěšky autobusová zastávka (Husův sbor), přes kterou jezdí autobusy č. 26 a 55, ve směrech: Dubina; Proskovice; Výškovice; Nová Bělá úřad; Hrabůvka, Benzina; Hrabůvka, poliklinika; ...

Ani o občanskou vybavenost není nouze, jelikož zhruba 5 minut autem je obchodní centrum na ul. Františka Formana, kde máte rozsáhlý výběr obchodů a služeb (Albert Hypermarket, OKAY, Dr. Max Lékárna, klenotnictví, vinotéka, fitness, ...).

Ve vzdálenosti 4 km od pozemku je nájezd na dálnici D56 ve směru na Frýdek-Místek, do kterého to máte 15 km (zhruba 20 minut autem).Tomáš Brettschneider
certifikovaný realitní makléř

Tomáš Brettschneider

kontaktujte makléře

Tomáš Brettschneider

+420 728 259 548

[email protected]

3 879 000 Kčvčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaJunácká, Ostrava
OkresOstrava-město
Plocha pozemku964 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová, Neupravená, Zpevněná
DopravaDálnice, Silnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace