Prodej stavebního pozemku, 865 m², ul. Junácká, Ostrava - Stará Bělá, Ev.č.: 00559

Popis

Je málo pozemků, které jsou v dostatečné vzdálenosti od městského ruchu a přece máte nadosah veškeré služby, jako by jste ve městě žili. Koupí tohoto pozemku si zajistíte zaručený klid a soukromí s maximálně možným využití všech přínosů běžného způsobu života bez kompromisů.

Stavební pozemek se nachází ve Staré Bělé na ul. Junácká. Pro svou výměru 865 m2 ( 43,25 m x 20 m ) jsou označovány tyto parcely jako trendové, tedy ani velký, ani malý s rozměry ideálními. Na pozemku vedle rodinného domu můžete mít bazén, dětský koutek s trampolínou, skleník, skalku s okrasnými dřevinami a keři, posezení pod pergolou s grillem a stejně budete mít ještě dost místa pro vyplnění krásným trávníkem.

Územní plán zahrnuje tuto plochu pro budoucí výstavbu rodiiných domů, je k dispozici nově zbudovaná splaškovoá kanalizace, vodovod, dokončují se přípojky elektřiny a k plynu je možné se připojit ve vzdálenosti za silnicí. Zastavět pozemek lze z 30 %, což majiteli dává svobodu při projektování nového bydlení. Přístup k parcele je ošetřen služebností cesty, stezky a průhonu. Realizace asfaltového povrchu, hrazena mimo kupní cenu, je v plánu na přelomu roku 2023.

Pro více informací nebo prohlídku pozemku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Těším se, na viděnou!

Bc. Roman Brettschneider

kontaktujte makléře

Bc. Roman Brettschneider

+420 606 261 963

[email protected]

rezervovánovčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaJunácká, Ostrava
OkresOstrava-město
Plocha pozemku865 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová, Neupravená, Zpevněná
DopravaDálnice, Silnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace