Prodej stavebního pozemku, 2075 m², Kozlovice - Měrkovice, Ev.č.: 00373

Popis

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek, v malebném koutku přírody, který je svou polohou doslova meziměstským středem. Jestliže máte spadeno na koupi místa pro výstavbu rodinného domu, které naplní Vaše představy venkovského bydlení, pak "jste v cíli"...

Budoucí stavbu lze připojit k odběru elektrické energie a na vodovodní řad. Pozemek sousedí bezprostředně s asfaltovou komunikací ve vlastnictví obce.

Pozemek je rozčleněn na dva díly ( odkoupit lze i každý zvlášť ), které rozděluje pozůstatek historiské trasy, ve vlastnictví Biskupství ostravsko-opavského, původně využívané pro vedení dobytka a dnes zatravněné plochy. Tuto trasu lze koupit a sloučit tak pozemek v jeden.

Měrkovice je malá vesnice a patří k obci Kozlovice, kde se nachází základní devítiletá škola a mateřská škola, knihovna, zdravotní středisko, lékárna, několik sportovišť, nákupní středisko, večerky, čerpací stanice, cukrárna, ranč, skokanské můstky, pivovar, několik restaurací a je zde možnost ubytování. Obec má dobrou dopravní dostupnost prostřednictvím autobusových linek.

Pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Bc. Roman Brettschneider

kontaktujte makléře

Bc. Roman Brettschneider

+420 606 261 963

[email protected]

rezervovánovčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKozlovice - Měrkovice
OkresFrýdek-Místek
Plocha pozemku2.075 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V