Prodej družstevního bytu 4+1 s lodžií, 107 m², ul. Jižní, Ostrava Zábřeh, Ev.č.: 00554

Popis

Hledáte klidné bydlení se všemi výhodami městského života? Právě pro Vás mám nabídku koupě atypického družstevního bytu v žádané lokalitě Zábřeh! Vznikl spojením dvou bytových jednotek z 2 x 2+1 na 4+1 a může to být právě Váš pokračující příběh!

Byt je určen pro ty z Vás, kteří mají vyšší nároky na životní styl a soukromí, stejně tak pro rodinný život s přirozenou potřebou veškerých služeb nadosah ruky.
Byt je po částečné rekonstrukci, elektřina v mědi v celém bytě a koupelna v novém sádrokartónovém jádru, zbývající stačí jen pozměnit úpravami k dokonalosti. Přestože je situačně využíván jako 4+1, lze do boudoucna tuto dispozici změnit na jednu větší a jednu menší bytovou jednotku se samostatnými vstupními dveřmi, což můžou ocenit ti, kteří chtějí mít děti i své rodiče nablízku a přesto žít ve svém soukromí a odděleně. Další alternativou pak může být oddělená pracovna s plnohodnotným zázemím bytu, tedy včetně koupelny, WC a kuchyňky ... Příložitost zkrátka čeká jen na Vás! :-)

Byt včetně lodžie má 107 m2 a sklepy dalších 7 m2. Disponuje rozšířenou kuchyní, velkou koupelnou a 2 x WC. Nachází se v revitalizovaném domě ve 3 NP. Okna jsou plastová, jádro zděné/sádrokartńové příčky, podlahy kombinace parket, linolea a keramiky v koupelně. V Kuchyni je linka včetně spotřebičů po nedávné výměně.

Důležitou část přirozeně tvoří okolí, které nabízí od všedních nákupních center, lékařů a lékárenských potřeb, mateřských a základních škol, nových dětských hřišť, přes bezvadnou dostupnost na městskou hromadnou dopravu až po klidné relaxační zóny Bělského Lesa, do kterého je jen pár minut chůze.

Převod do osobního vlastnictví v tuto chvíli možný není, proto lze případné financování řešit úvěrem ze stavebního spoření, které Vám rádi prostřednictvím našich poradců zprostředkujeme.

Pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Bc. Roman Brettschneider

kontaktujte makléře

Bc. Roman Brettschneider

+420 606 261 963

[email protected]

rezervovánovčetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 4+1
LokalitaJižní 2209/16, Ostrava - Zábřeh
OkresOstrava-město
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Plocha užitná107 m²
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhování1. únor 2023
C (102,6 kWh/m2 za rok)
ZařízenýČástečně
Výtahne
Lodžieano
Sklepano (7 m²)
KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové