Prodej slunného bytu 3+1, 72 m², ul. Fr. Hajdy, Ostrava Hrabůvka, Ev.č.: 00013

Popis

Máme pro Vás nabídku bytu v osobním vlastnictví 3+1, v původním stavu, který se nachází v 11NP/11NP revitalizovaného panelového domu, se skladovacími prostory a sklepem.

Prostory jsou tradičně koncipovány spojovací širokou chodbou, ze které se vchází do jednotlivých místností. Pouze jeden pokoj je průchozí. Pocit bydlení ovlivňuje velice příjemně slunce, které z jihozápadu svítí do tří místností po celý den.

Okna jsou plastová. V chodbě široké 1,36 m je dostatek místa pro instalaci vestavěných skříní a úložných prostor. Místnosti jsou v rozměrech: 18,2 m² , 18,6 m², 12,7 m² a kuchyně 8 m². S případnou úpravou příček mohou vzniknout zcela odlišné dispozice bytu, podle představ budoucího majitele.

K bytové jednotce náleží také sklep. V panelovém domě je jeden výtah, který je součástí bezbariérového přístupu. Společné prostory jsou udržovány a čisté, úklid je financován společnými prostředky. Nízké náklady na bydlení, dle předpisu vyúčtování do výše 5 000 Kč pro 4 členy domácnosti.

V okolí jsou možnosti jak pro malé tak i velké v podobě vybudovaného dětského hřiště až po procházky do Bělského lesa nebo sportovních aktivit. V místě je veškerá infrastruktura, MHD, obchodní střediska, pro pracovní příležitosti stále se rozšiřující nedaleká průmyslová zóna, na výběr je mimo jiné hned z několika škol a školek, restaurace, atd.. Vyjímečná je dostupnost do centra města Ostravy a Frýdku-Místku.

Volný k 1.6.2019.

Ať už se zajímáte o bydlení z pohledu mladé začínající rodiny nebo investora, zcela jistě jde o budoucí zhodnocení. Možná právě Vám je určena tato nabídka. :-)

Pro případné doplňující informace k této nemovitosti pište nebo rovnou volejte.

Bc. Roman Brettschneider

kontaktujte makléře

Bc. Roman Brettschneider

+420 606 261 963

[email protected]

prodánovčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 3+1
LokalitaFrantiška Hajdy, Ostrava - Hrabůvka
OkresOstrava-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná72 m²
Počet podlaží11
Podlaží umístění11. NP
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuSídliště
ZástavbaObchodní a obytná
C (132,5 kWh/m2 za rok)
Výtahano
Sklepano
KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaDálnice, Silnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové