Prodej bytu 1+1, 38 m2, ul. Výškovická, Ostrava - Zábřeh, Ev.č.: 00525

Popis

Nabídka tohoto bydlení je odpovědí na stále vyšší poptávku, kdy je prioritní potřebou zízkat domovské zázemí v novém, přesto dobře známém a klidném prostředí. Pokud se Vám zdají být slova nejasná, rád Vám přiblížím jejich význam.

Lokalita Ostravy Zábřehu je velice žádaná nejen pro svou dostupnost, občanskou vybavenost, ale také pro čistotu a množství zeleně. V posledních měsících proto stále sílí poptávka po bydlení v tomto místě, které je silnou konkurencí ostatním městským částem. Na rozdíl od jiných podobných příležitostí v sousedstvích, jde o koupi s cenou nižší, tedy zatím ... než i Zábřeh dostihne trendy okolních částí města Ostravy.

Pořídit si tedy takovýto zrekonstruovaný byt, je stejně tak dobrý vstup do života jako svobodné žití bez kompromisů nebo důstojné a zasloužené dožití, v prostředí odzkoušeného generacemi.

Předmětem nabídky je převod družstevního podílu k bytové jednotce na ulici Výškovická. Byt se nachází v 7. nadzemním podlaží 7. podlažního revitalizovaného domu s výtahem. Dispozičně je odvrácen od rušné silnice a je situovám do klidné zástavby. V bytě byla provedena kompletní, nákladná rekonstrukce s důrazem na detail. Materiály i spotřebiče ( Gorenje ) byly použity a instalovány v nadstandartní kvalitě.

Náklady na bydlení dle rozpisu služeb bytového družstva jsou ve výši 1786 Kč ( započteny dodávky energií, služeb, nájemného pro bytové družstvo, atd. pro 1 os.. Rozpis rád poskytnu na vyžádání ). Byt má 37,77 m2 a 2,07 m2 plochy sklepa.

Byt není možno v tuto chvíli převést do osobního vlastnictví. Pro případ financování úvěrem, třebaže ze stavebního spoření máme pro Vás připraveny varianty ve spolupráci s našimi úvěráři.

Pro více informací nebo prohlídku bytu mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Roman Brettschneider
Váš realitní makléř

Bc. Roman Brettschneider

kontaktujte makléře

Bc. Roman Brettschneider

+420 606 261 963

[email protected]

rezervovánovčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 1+1
LokalitaVýškovická 2569/105, Ostrava - Zábřeh
OkresOstrava-město
Náklady na bydlení1786 Kč/měsíc
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Plocha užitná38 m²
Podlaží umístění7. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuRušná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Výtahano
Rozměry - výška stropu2,60 m
Sklepano (2 m²)
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové